У поліції Києва спростовують інформацію про захоплення будівлі Держрезерву

У поліції стверджують, що було порушено правила пропуску під час карантину

Нацполіція

Столичні правоохоронці спростовують інформацію про захоплення приміщення Державного агентства резерву України. Відповідну заяву зробила заступник керівника відділу комунікацій поліції Києва Яна Неруш, повідомляє Укрінформ

"Ця інформація щодо захоплення не відповідає дійсності. Зранку туди прийшла група осіб, які назвались представниками благодійного фонду та інтернет-блогерами з метою надати заяву представникам цієї установи. Вони проігнорували зауваження правоохоронця щодо порушення пропуску під час карантину, були без масок, було більше двох осіб. До них вийшли представники, вони віддали заяву письмову, зміст заяви ми не знаємо", - сказала Неруш.

Окрім цього, вона зауважила, що згадані особи не чинили протиправних дій, окрім того, що проігнорували зауваження охоронця, який і викликав наряд поліції. Однак до приїзду правоохоронців люди покинули приміщення.

Неруш уточнила, що не відповідає дійсності також інформація про понівечення майна та оргтехніки.

Нагадаємо, у четвер, 2 квітня, у Державному агентстві резерву України заявили, що понад 20 осіб увірвалися у приміщення установи та понівечили державне майно. 

Loading...