У поїзді "Рівне-Київ-Миколаїв" агресивний чоловік погрожував пасажирам ножем

Фото з відкритих джерел

П'яний чоловік неадекватно поводив себе та кидався з образами на присутніх

У четвер вночі, 6 серпня, у поїзді "Рівне – Київ – Миколаїв" затримали п'яного чоловіка, який агресивно себе поводив та погрожував пасажирам ножем. Про це повідомляє пресслужба поліції. 

Як зазначається, після опівночі до наряду поліції охорони звернувся провідник та повідомив, що в тамбурі вагону хтось розбив скло. Під час огляду правоохоронці помітили п'яного чоловіка з порізами на руках та почали допитувати його. 

Побите вікно у потязі

Нацполіція

Однак, у ході допиту поведінка пасажира стала агресивною, і він почав словесно ображати присутніх. Після чого чоловік раптово дістав ніж і кинувся на людей з погрозами. Однак, поліція встигла вчасно затримати його.

Затримання у поїзді "Рівне – Київ – Миколаїв"

Нацполіція

"Щоб попередити трагічні наслідки й можливі жертви, правоохоронці швидко вгамували дебошира, на зап'ястках якого клацнули кайданки" – зазначили у пресцентрі поліції.  

Новини за темою: Після інциденту у поїзді "Маріуполь-Київ" в "Укрзалізниці" обіцяють проводити раптові перевірки потягів

Згодом про нічний інцидент повідомили на лінію "102", а о 01:45 ночі 38-річного хулігана на станції "ім. Т. Шевченка" передали правоохоронцям Черкаської області. 

Нагадаємо, нещодавно у поїзді "Маріуполь - Київ" голий чоловік вдерся у купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати.

Loading...