У "Нових Санжарах" евакуйованій з Уханя іноземці знадобилась допомога лікарів

Обсерватор у "Нових Санжарах" facebook.com

Лікарі встановили жінці попередній діагноз і призначили лікування

У суботу, 22 лютого в обсерваторі в Нових Санжарах одній із іноземних громадянок знадобилась невідкладна допомога лікарів через сильний біль у животі. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в Facebook.
 
За словами Ляшка, після медичного огляду лікарі встановили попередній діагноз і провели консультування із спеціалізованим профільним обласним спеціалістом. У результаті чого було прийнято рішення про виклик карети швидкої допомоги для проведення додаткового обстеження, діагностики та визначення подальших шляхів лікування.

"Лікарі прибули із пересувним апаратом для проведення ультразвукової діагностики та з спеціальними контейнерами для забору проб. Полтавські медики спрацювали оперативно. Зайшли, здійснили медичний огляд та вийшли із приміщення обсерватора із дотриманням всіх протиепідемічних норм. Встановлено, що це загострення хронічної гастроентерологічної хвороби евакуйованої", - пояснив Віктор Ляшко.
 
 
Після чого медики написали пацієнтці план лікування, призначили дієтичне меню та надалі залишили на спостереження в зоні обсервації. Наразі громадянка почуває себе задовільно.
 
 
Водночас, заступник міністра наголосив, що ніяких ознак гострих респіраторних захворювань у евакуйованої виявлено не було.
 
Нагадаємо, у четвер пізно ввечері, 20 лютого, всі евакуйовані з Уханю пасажири були успішно доставлені в санаторій Національної Гвардії в Нових Санжарах, після чого вони розмістилися у номерах.
 
А згодом міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька ввійшла в зону обсервації на території медичного центру "Нові Санжари", де перебувають евакуйовані з Китаю громадяни України та іноземці.


Loading...