У ніч з 8 на 9 серпня терористи замінували вхід до партійного офісу "Опозиційної платформи - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"

У ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці, в декількох метрах від входу в будівлю офісу "Опозиційної платформи - За життя". Про це повідомляє пресслужба політсили.

Так, представники Служби безпеки партії виявили вибуховий пристрій вранці. Оперативно прибулі вибухотехніки Національної поліції України підірвали вибуховий пристрій на місці.

"Опозиційна платформа - за життя" заявляє, що подія є спробою здійснення терористичного акту, що несе загрозу життю людей і вчиненого суспільно небезпечним способом з політичних мотивів. Представники націонал-радикальних сил, які мають військовий досвід і спеціальну підготовку неодноразово заявляли про плани з фізичного знищення керівництва партії.

Напади на офіси "Опозиційної платформи – За життя" носять системний характер: 3 липня 2020 року у Полтаві невідомий у Балаклаві кинув гранату у вікно офісу міської організації партії. В результаті вибуху постраждала секретар громадської приймальні, яка отримала закриту черепно-мозкову травму, поранення осколками скла. За фактом скоєного злочину поліція м. Полтави відкрила кримінальне провадження за ст. 115 КК України (замах на вбивство). Піддаються систематичним нападам і офіси по всій Україні. Більш того, націонал-радикали відкрито і безкарно нападають на активістів партії і народних депутатів, в тому числі і перед будівлею Верховної Ради, при потуранні правоохоронних органів зривають і блокують заходи за участю наших представників.

"Сьогоднішнє мінування офісу партії, який неодноразово піддавався незаконним обшукам СБУ, нападам націонал-радикалів у тому числі з використанням вибухових пакетів, фаєрів, захопленням з використанням автоматичної зброї, пограбувань та спроб підпалу (жоден із цих злочинів досі не розкрито) стало відповіддю на принципову позицію партії, що вимагає притягнення до кримінальної відповідальності співробітників Служби безпеки України за їх протиправні дії, пов'язані зі спробою рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна", - зазначили в політсилі. 

У зв'язку з цим "Опозиційна платформа – За життя" вимагає проведення об'єктивного розслідування підготовки цього терористичного акту, що є епізодом глобальної системи політичного переслідування тиску і терору, спрямованої проти опозиційної партії.

"Влада йде на все, щоб перешкодити законній діяльності нашої партії і вільному волевиявленню громадян: наприклад, скасовує місцеві вибори в тих об'єднаних територіальних громадах, де вона ці вибори гарантовано програє. Підготовка терористичного акту в густонаселеному районі, ймовірно здійснена націонал-радикалами, що підтримують тісні відносини з українськими спецслужбами, є вироком влади Зеленського, який не може або не бажає забезпечити безпеку і порядок в країні. Ця влада, Зеленський і його оточення повинні негайно піти у відставку", - заявили в партії.