У НАЗК заявили про посягання та тиск на співробітників агентства

Невідомі проникли у житло двох співробітників НАЗК

НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков звернувся до генерального прокурора Руслана Рябошапки та голови Національної поліції Ігоря Клименка через посягання на безпеку співробітників Національного агентства. Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Згідно з повідомленням, у ніч з 3 на 4 лютого, невстановлені особи незаконно проникли в житло керівників двох департаментів НАЗК. Характер, час та інші обставини цих інцидентів свідчать про те, що їх вчинено організованою групою з метою зовнішнього тиску на вказаних осіб через виконання ними службових обов'язків.

Як зазначається, у своєму зверненні до керівників правоохоронних органів голова НАЗК запропонував розглянути питання про об'єднання кримінальних проваджень за вказаними фактами та здійснення процесуального керівництва у них прокурорам Офісу генерального прокурора України.

"Працівники НАЗК мають бути надійно захищені, для того щоб ефективно та доброчесно виконувати свої професійні обов’язки. Ми будемо вживати всіх заходів, щоб убезпечити працівників Національного агентства та їх родини від тиску та протиправних посягань", – заявив Новіков.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України викрили та припинили багатомільйонну шахрайську схему, яку організували посадовці Київської міської державної адміністрації. 

Loading...