У "Нафтогазі" прокоментували звільнення Вітренка з посади виконавчого директора

Юрій Вітренко

У структурі стверджують, що це вирішили зробити в рамках усунення дублювання функцій на різних посадах

Скорочення Вітренка і його посади виконавчого директора є частиною трансформаційного процесу "Нафтогазу" та перерозподілу обов'язків між підрозділами.

Про це керівництво структури відповіло на запит DW.

Зокрема, як було зазначено, трансформація усуває дублювання функцій, спрощує взаємодію підрозділів та вибудовує структуру, яка підвищить ефективність групи.

"Вже реструктуровано низку функцій дивізіону "Інтегрований газ", довгострокового планування, ринкових досліджень та довгострокового прогнозування, корпоративних комунікацій, загального операційного керівництва тощо. Аналогічно буде реструктуровано функціонал виконавчого директора групи "Нафтогаз", - пояснили в структурі.

Новини за темою: Шмигаль розповів, на що витратять виграш "Нафтогазу" в Стокгольмі

Також у "Нафтогазі" підкреслили, за які саме трансформаційні процеси тепер відповідатиме Отто Ватерландер, якого нещодавно призначили виконавчим директором з трансформації - тепер він ще й відповідальний за впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізації крос-функціональних процесів та розробки баз даних процесів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що НАК "Нафтогаз України" вирішив звільнити свого виконавчого директора Юрія Вітренка, який останніми роками займався судами з "Газпромом".

Новини за темою: Юрій Вітренко: За своє крісло Коболєв віддав мою премію і премію ще 40 людей

Також у "Нафтогазі" розповіли, хто буде представляти Україну на слуханнях в Гаазі.

Loading...