У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям евакуйованих українців з Уханя

Нацполіція

З найбільш агресивними людьми правоохоронці провели превентивні бесіди

У Міністерстві внутрішніх справ звернулися до жителів Полтавщини після сутичок, що виникли на фоні розміщення в цьому регіоні українців та громадян з інших країн, евакуюваних з китайського Уханю, і закликали їх не порушувати чинне законодавство України.

Про це повідомили у МВС.

У відомстві стверджують, що наразі для припинення правопорушення правоохоронці встановили 10 найбільш агресивно налаштованих людей, роз'яснили їм юридичні наслідки вчинення протиправних дій та провели превентивні бесіди.

Новини за темою: Літак з Уханя не зміг приземлитися у Харкові через сильний туман, – заступник міністра МВС

Водночас начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський зазначив, що всі спроби вчинення правопорушень одразу припинять.

"З метою недопущення будь-якої ескалації конфлікту або загрози здоров'ю громадян, закликаю учасників акції не порушувати Закон. Усі спроби вчинення правопорушень будуть припинені", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, 20 лютого, під Полтавою у селі Нові Санжари сталася сутичка протестувальників із Нацгвардією через повернення українців із Китаю. Група місцевих мешканців під час проведення акції заблокувала дорогу міжрегіонального значення.

Новини за темою: У громадян, що раніше прибули з Китаю, не зафіксували COVID-19, - МОЗ

Відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Також є інформація, що у Борисполі помітили людей у захисних костюмах.

Президент Володимир Зеленський вже прокоментував ситуацію і заявив, що всі, хто перебував на борту літака у задовільному стані, будуть направлені у медичний центр Національної гвардії у Нові Санжари на Полтавщині.

Loading...