Новини » Події Читать эту новость на русском

У МВС вимагають встановити відеокамери у пасажирських вагонах і видати провідникам газові балончики

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Фото з відкритих джерел

Таку ініціативу озвучив заступник очільника МВС Антон Геращенко після нападу на жінку у потягу "Маріуполь – Київ"

У пасажирських вагонах залізниці потрібно встановити камери відеоспостереження, а провідників слід забезпечити газовими балончиками, щоб вони могли відреагувати, якщо станеться напад п'яних людей чи людей під дією наркотиків.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Укрзалізниця" повинна обладнати всі вагони, які їздять по Україні та перевозять пасажирів, відеокамерами. Це обов'язково. Зараз такі камери стоять далеко не в усіх вагонах, а тільки в "Інтерсіті", а не у вагонах нічного слідування. Це потрібно негайно вирішувати "Укрзалізниці". Друге питання: я вважаю, що потрібно, щоб кожен провідник мав при собі, наприклад, газовий балончик для того, щоб зреагувати, якщо є якісь напади п'яних людей чи людей під дією наркотиків. По-третє, ми готові допомагати "Укрзалізниці", проконсультувати в організації безпеки так, щоб громадяни України та гості України почувалися безпечно у потягах", – сказав Антон Геращенко.

Новини за темою: У МВС мають намір посилити покарання за образу поліцейських

Нагадаємо, вночі 31 липня у поїзді №84 сполученням "Маріуполь – Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу вдерся у купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом з дитиною у провідника сусіднього вагону.

Солом'янський районний суд міста Київ заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової, яке сталося у потязі "Маріуполь – Київ".

Loading...