live

У МВС пояснили потребу вводити жорсткі заходи щодо порушників карантину

Речник МВС Артем Шевченко Фото з відкритих джерел

У міністерстві згадали приклад індійської поліції, яка б'є палицями громадян

Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко заявив, що складання тисяч протоколів проти порушників карантину стане прикладом для інших людей.

Про це він сказав у коментарі Громадське.

"Тисячі протоколів будуть складені, іншим не захочеться мати справу з судовим розглядом своєї справи та бути оштрафованим", - зазначив Шевченко.

За його словами, кожного правопорушника зафіксувати неможливо, але фіксування порушників все ж має профілактичний характер.

Також речник МВС додав, що люди мають виходити на вулицю не з посилом, що правоохоронці перевищують повноваження, а з думкою про те, що громадяни повинні уникати порушень.

"Я закликаю вас — не порушуйте. Виходити не з наративом, що поліцейський перевищив повноваження, а з іншим — не порушувати. Залишайтесь вдома, тоді вам не доведеться мати проблеми зі складанням адмінпротоколу", - пояснив він.

У якості прикладу Шевченко навів дії правоохоронців в Індії по відношенню до порушників карантину - там поліцейські б'ють їх палицями. Однак, речник МВС зауважив, що все одно не схвалює таких методів.

Новини за темою: Коронавірус та макрофінансова допомога Україні: Зеленський провів телефонну розмову з головою Євроради

"Ви дивитеся відео з інших країн, як поводять себе поліцейські? Як індійська поліція палицями б'є громадян, які перебувають у публічних місцях", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше у МВС повідомили, що через порушення карантину в Україні відкрито 35 кримінальних проваджень.

Новини за темою: Як додаток у смартфоні може допомогти подолати поширення коронавірусу

Також у міністерстві зазначили, що пік епідемії COVID-19 в Україні очікується в квітні.

Loading...