У Монголії через бубонну чуму загинув 15-річний підліток, Росія готується до боротьби із недугою

Померлий разом із друзями вживав м’ясо бабака

Фото з відкритих джерел

На заході Монголії через зараження бубонною чумою по дорозі в лікарню помер підліток. Про це повідомляє "Сіньхуа" з посиланням на МОЗ Монголії.

Зазначається, що 15-річний юнак помер після вживання м'яса бабака зі своїми друзями за три дні до нещасного випадку. Це показали результати лабораторних аналізів. 

Влада країни наразі проводить заходи щодо недопущення розповсюдження інфекції. Зокрема, відомо, що двох друзів хлопця та ще 15 людей відправили на карантин у лікарні, де вони проходять лікування. У міністерстві охорони здоров'я Монголії підтвердили, що причиною смерті підлітка стала саме бубонна чума.

Водночас, занепокоєння ситуацією виникло в Росії, яка межує з Монголією. Влада радить не полювати в прикордонних районах, більш детально підходити до вибору м'яса, стерилізувати і кип'ятити його. Росіяни почали навчання лікарів для боротьби з чумою.

Новини за темою: У Китаї запідозрили випадок бубонної чуми

Нагадаємо, нещодавно в Монголії та Китаї виявили кілька випадків захворювання на бубонну чуму. На заході Монголії госпіталізували двох осіб, які вживали в їжу сире м'ясо бабака. З огляду на це у двох районах країни було тимчасово запроваджено карантин. До кінця року в окремих містах оголосили третій рівень попередження про профілактику чуми та боротьбу з нею.



Loading...