live

У Львові вандали замалювали відреставровані історичні написи на одній із найстаріших будівель

Львівська дитяча бібліотека "Під Високим Замком" Львівська міська рада

До пошуку винних залучено правоохоронні органи

Цієї ночі невідомі особи замалювали фарбою історичні написи польською мовою на дитячій бібліотеці "Під Високим Замком", що на вулиці Б. Хмельницького, яка зараз перебуває на реконструкції. До пошуку винних залучено правоохоронні органи.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

За словами директорки Централізованої бібліотечної системи для дітей міста Львова Валентини Галушко, наслідки акту вандалізму були виявлені сьогодні зранку майстрами, котрі працюють на об’єкті.

Невідомі замалювали близько 8 написів.

Новини за темою: У Львові вандали замалювали відреставровані історичні написи на одній із найстаріших будівель

"Ці написи мають велику цінність, адже показують історію цього будинку. Ми їх тільки нещодавно відреставрували. Ця бібліотека – гордість міста, адже є однією з найстаріших будівель Львова. Ми дуже здивовані таким вчинком", – розповіла Валентина Галушко.

Новини за темою: Вандали облили фарбою пам’ятник захисникам України на Житомирщині

Вона наголосила, що до справи залучено правоохоронців. Також директорка ЦБС для дітей додала, що на місці встановлять камери спостереження.

Нагадаємо, у Польщі вандали знищили таблицю на могилі УПА на горі Монастир. Меморіальну дошку на могилі було присвячено членам УПА - мешканцям навколішніх сіл, які загинули в бою з НКВД у довколишніх лісах 2-3 березня 1945 року.

Loading...