У Львові фіксують випадки видачі бюлетенів без печатки

Ілюстративне фото

24 канал

Також були зафіксовані спроби видачі бюлетенів без пред'явлення паспорта

Сім випадків видачі виборчих бюлетенів без печатки зафіксовані на одній з виборчих дільниць у Львові, повідомляє представництво громадянської мережі "Опора" у Львівській області. 

"На ділянці №461866 спостерігачі "Опори" зафіксували спробу членів комісії видати виборцю бюлетень без печатки. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 7 таких випадків", — зазначено в повідомленні.

Крім того, на ділянці №462077 також у Львові члени комісії видають виборцям бюлетені, не вказуючи при цьому в контрольних талонах жодної інформації. "Відсутній номер, за яким виборця внесено до списків, підпис виборця, підпис члена комісії, що є порушенням ч. 3 ст. 249 Виборчого кодексу", — зазначено в повідомленні.

Новини за темою: На низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів, - КВУ

Також представники "Опори" зафіксували випадок у місті Сокаль Львівської області, коли виборці заповнювали бюлетені на підвіконні у зв'язку з чергами.

Крім того, в м. Стрий одна з виборниць порвала на території виборчкому свій бюлетень. Причини, що призвели до інциденту, в повідомленні не вказують.

Також спостерігачі "Опори" зафіксували спроби видачі бюлетенів без пред'явлення паспорта, а на одній з дільниць в м. Самбір члени виборчкому видали бюлетень після того, як виборець пред'явив фото паспорта в мобільному телефоні.

Новини за темою: У Нацполіцію почали надходити скарги на "всеукраїнське опитування Зеленського", — Клименко

Раніше повідомлялося, що у неділю, 25 жовтня, в Києві та двох областях України правоохоронці зафіксували так звану карусель — метод фальсифікації виборів.

Loading...