У Луганській області після локалізації вогню спалахнула нова пожежа

У Луганській області триває гасіння пожеж ДСНС

Станом на ранок 5 вересня нова пожежа не становить загрози для населених пунктів

У Луганській області ліквідували пожежу в 2 осередках сухої трави і лісових насаджень та локалізували вогонь поблизу села Болотене. Однак, в регіоні виникло нове загоряння. Про це повідомляє пресслужба ДСНС. 

Так, осередок загорання сухої трави поблизу с. Болотене Станично-Луганського району ліквідовано 4 вересня о 15:30. Крім цього, рятувальники локалізували вогонь у двох осередках сухої трави та лісових насаджень в Новоайдарському районі (с. Лобачеве та с. Лопаскине). Зауважимо, пожежі там виникли 2 вересня.

"Відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави", - зазначили у ДСНС. 

ДСНС

Однак, напередодні приблизно о 21:50 між селами Лобачеве Новоайдарського району та Старий Айдар Станичо-Луганського району виникло загорання сухої трави, валежнику та лісового масиву.

Новини за темою: На Луганщині загинув військовий, який допомагав гасити пожежу, - штаб ООС

За даними рятувальників, станом на ранок 5 вересня загрози загрози населеним пунктам пожежа не становить. Крім цього, для захисту ГРП поблизу села Лобачеве було створено 6 мінералізованих смуг.

ДСНС

Загалом до гасіння пожеж у Луганській області залучено 200 осіб та 53 одиниць техніки, з них від ДСНС 167 рятувальників та 38 одиниць техніки.

Нагадаємо, нещодавно у Попаснянському районі Луганської області рятувальники ліквідували ще одну пожежу на площі 48 гектарів. За попередніми підрахунками, вогнем було знищено 5 нежитлових будинків та ще один пошкоджено.

Loading...