У Київській області викрили групу, яка займалась підробкою документів для вивезення дітей за кордон

На Київщині викрито організовану злочинну групу, яка сприяла незаконному вивозу дітей за кордон: вилучені докази Поліція київської області

Фігурантам загрожує до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Правоохоронці викрили злочину групу у Київській області, яка займалась підробкою документів для вивезення дітей за кордон. Про це повідомила пресслужба поліції Київської області у Facebook.

За даними слідства, зловмисники діяли з корисливих мотивів і їхня "продукція" коштувала 150-200 Євро.

"Підроблені "на замовлення" документи для перетину Державного кордону дітей використовувались одним з батьків без згоди іншого, або третіми особами", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків, у фігурантів було вилучено підроблені заяви з дозволами батьків на виїзд дітей за кордон з іншими особами, фотокопії сторінок паспортів батьків з явними ознаками підроблення, чисті бланки паспортів для виїзду за кордон та 3D-принтер, за допомогою якого виготовлялись підроблені кліше штампів, печаток державних установ, підроблені бланки віз іноземних держав.

Наразі зловмисникам оголошено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Їм загрожує до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Новини за темою: Правоохоронці ліквідували два канали збуту наркотиків у Донецькій області

Нагадаємо, контррозвідка Служби безпеки України викрила високопоставленого агента ФСБ у вищих ешелонах влади.

Loading...