У Києві затримали іноземного бойовика "Ісламської держави"

Чоловік незаконно прибув в Україну в 2018 році за підробленими документами

У Києві Служба безпеки України затримала одного із керівників міжнародної терористичної організації "Ісламська держава", який перебуває у розшуку Інтерполу. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Згідно з повідомленням, злочинець є вихідцем з однієї з пострадянських країн та входить до керівної ланки терористів ІДІЛ. Свого часу чоловік був заступником відомого чеченського радикального ісламіста Ахмеда Чатаєва, якого підозрюють в організації теракту в Міжнародному аеропорту Ататюрк у 2016 році. Затриманий брав участь у бойових діях на території Сирії та Іраку, займався підбором і підготовкою бойовиків, а також організацією терактів.

Зазначається, що терорист незаконно прибув в Україну у 2018 році за підробленими документами. У Київській області він створив злочинне угруповання, до якого входили вихідці з країн Центральної Азії, та продовжував здійснювати координацію осередків ІДІЛ за кордоном.

Наразі зловмисник перебуває під арештом терміном 40 діб. Розпочато процедуру екстрадиційної перевірки.

СБУ також перевіряє можливу причетність міжнародного злочинця та учасників злочинного угруповання до підготовки терористичних актів на території України.

Новини за темою: За 6 місяців СБУ заборонила в’їзд в Україну 128 прихильникам терористів

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України затримала у Житомирі члена міжнародної терористичної організації "Ісламська держава", який розшукується Інтерполом.Loading...