live

Поліція розслідує смерть бізнесмена Вульфа у Києві як умисне вбивство

Леонід Вульф Фото з відкритих джерел

Раніше у квартирі загиблого знайшли предсмертну записку

Відомого підприємця з Кривого Рогу Леоніда Вульфа сьогодні знайшли застреленим у Києві. Про це повідомив спікер прокуратури Києва Надія Максимець у коментарі "Українській правді".

"Тіло загиблого з вогнепальним пораненням знайшли в квартирі будинку по вулиці Городецького в Києві. Двері приміщення були зачинені зсередини. Також в квартирі виявили записку. Експерти повинні з'ясувати, чи писав загиблий її сам. Також будуть призначені інші експертизи, зокрема судово-медична та балістична", - зазначила чиновниця.

Максимець додала, що за цим фактом слідчим відділом Печерського управління поліції внесено відомості до ЄРДР за ст 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Вона додала, на сьогодні пріоритетною версію є самогубство, але до завершення слідчих дій та отримання висновків експертів, не відкидатимуться й інші можливі версії.

Нагадаємо, у понеділок, 25 лютого, бізнесмена Леоніда Вульфа знайшли застреленим у квартирі в центрі Києва. Він протягом певного часу не відповідав на телефонні дзвінки та не виходив на зв’язок, тому його друзі, адвокат з дружиною та спільним знайомим, вирішили навідати бізнесмена у квартирі на вулиці Городецького, де і знайшли тіло.
Loading...