live

У Києві зафіксували новий спалах COVID-19 у ще двох гуртожитках та дитячому центрі, - Кличко

Віталій Кличко пресслужба КМДА

Наразі гуртожитки закрили на карантин, а мешканцям надали медичний супровід

Спалахи коронавірусу зафіксували ще в двох гуртожитках столиці та в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1.

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу, передає УП.

"Щодо осередків, виявлених у столиці минулої доби. Спалахи захворювання зафіксували ще в двох гуртожитках міста. Один на вулиці Серповій. Другий – на вулиці Михайла Бойчука", - сказав він.

За словами мера, у першому гуртожитку на вулиці Серповій мешкають 340 осіб, серед яких виявили трьох інфікованих і 7 контактних осіб, а у гуртожитку на вулиці Михайла Бойчука мешкають 55 людей - там виявили двох хворих і 10 контактних осіб.

Як пояснив Кличко, наразі гуртожитки закрили на карантин, а мешканцям надали медичний супровід. До того ж двічі на день у гуртожитках відбувається дезінфекція.

Щодо Центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1, то там захворіла медсестра, а серед встановлених контактних осіб - 38 людей з числа персоналу та 62 дитини.

Новини за темою: Кличко назвав умови роботи громадського транспорту після відновлення

Мер зазначив, що всіх обстежують, а центр так само закрили на карантин.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у столиці виявили нові осередки захворювання на коронавірус та закрили на карантин два гуртожитки.

Новини за темою: "Бенкет під час чуми": Кличко наказав поліції перевірити столичні клуби

Згодом, 4 травня, в ще одному київському гуртожитку, що розташований на вулиці Борщагівській, виявили випадок зараження коронавірусом.

Loading...