У Києві та двох областях України зафіксували "каруселі" на виборах, - Нацполіція

Ігор Клименко

Правоохоронці затримали два автобуси з людьми, які їхали з Дніпропетровської області до Києва

У неділю, 25 жовтня, в Києві та двох областях України правоохоронці зафіксували так звану карусель - метод фальсифікації виборів. Про це під час брифінгу повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко.  

За його словами, опівночі працівники правоохоронних органів почали затримувати автобуси, які розвозили людей по регіонах. 

"Це так звані каруселі. Такі випадки є й у Дніпропетровській області та в Києві", - пояснив Ігор Клименко. 

За попередньою інформацією, було затримано два автобуси з людьми, які їхали з Дніпропетровської області до Києва. 

Новини за темою: У Нацполіцію почали надходити скарги на всеукраїнське опитування Зеленського, - Клименко

Зауважимо, суть незаконної технології полягає у тому, що виборець виносить із приміщення виборчої дільниці свій незаповнений бюлетень і віддає його старшому виконавцеві шахрайської групи. Після цього на бюлетені ставлять позначку за потрібного кандидата та передають його наступному учаснику "каруселі". 

Цей учасник, прийшовши на дільницю, ховає виданий йому чистий бюлетень, а до урни кидає папірець із попередньо поставленою позначкою. Далі така схема може "прокручуватися" кілька разів. 

Новини за темою: В Україні досі не відкрились чотири виборчі дільниці, - МВС

Крім цього, на Одещині було затримано громадянина Росії, підозрюваного у "каруселі" виборців у цій області. За даними поліції, учасники злочину отримали по 400 гривень.

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області затримали чоловіка, який за грошову винагороду пропонував віддати свій голос на місцевих виборах декільком десяткам громадян.

Loading...