Новини » Події Читать эту новость на русском

У Києві спіймали пару зловмисників, які "відмили" понад 7 млн гривень

Для виведення коштів вони використовували фіктивні фірми

Апостроф

У столиці правоохоронці викрили двох мешканців, які, сфальсифікувавши документи про реєстрацію юридичних осіб, вивели у "тінь" понад сім мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.  

Згідно з повідомленням, для виведення коштів двоє мешканців столиці за грошову винагороду внесли недостовірні відомості до документів для проведення державної реєстрації шести юридичних осіб їх засновниками та керівниками.

Згодом, аби здійснити фіктивні фінансові операції, ці ж особи підробили документи для отримання електронних ключів до банківських рахунків вказаних підприємств та здійснення переказу коштів.

Як зазначається, саме таким чином зловмисникам вдавалося здійснювати фінансові операції, приховуючи походження коштів. За увесь період відмивання доходів їм вдалося отримати понад 7 млн гривень.

Наразі відповідні обвинувальні акти стосовно вказаних осіб направлено до суду за ч. 1 ст. 200 (підробка документів на переказ, платіжних карток чи інших засобів доступу до банківських рахунків), ч. 1 ст. 205-1 (підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців) та ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області правоохоронці спіймали співробітницю банку, яка, зловживаючи службовим становищем, заволоділа 2,5 млн гривень із рахунків іноземних клієнтів

Loading...