У Києві спіймали групу, що виготовляла та продавала фальсифіковані ліки по всій Україні

Підпільне виробництво організували в Харкові

Столичні правоохоронці ліквідували нелегальне виробництво лікарських засобів та затримали осіб, які налагодили їх збут на території Києва, а також в інших містах країни у особливо великих розмірах. Про це повідомляє прокуратура Києва.

Згідно з повідомленням, підпільне виробництво було організоване у нежитловому приміщенні у Харкові, де було розміщено спеціальне устаткування. Готову продукцію зловмисники видавали за українських виробників та реалізовували на території столиці, Київської та інших областей України через інтернет-магазини та поштові відділення.

Як зазначається, під час проведення 16 санкціонованих обшуків за місцем виробництва, адресами проживання та в автомобілях фігурантів виявлено обладнання для виготовлення фальсифікованих лікарських засобів, близько пів тисячі ампул з порошкоподібною речовиною білого кольору, фасувальний матеріал для готової продукції, чорнові записи та інші речові докази.

Трьох осіб, зокрема організатора нелегального бізнесу, затримали, наразі їм готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 321-1 (фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, нещодавно у Вишгородському районі Київської області правоохоронці викрили незаконне виробництво дезінфікуючих засобів

Loading...