У Києві поліцейські влаштували облаву біля мечеті

У Києві біля мечеті затримали 25 мусульман Фейсбук

Правоохоронці перевірили наявність документів у мусульман, які йшли на службу, і затримали 25 осіб

До мечеті Ісламського культурного центру Києва приїхали два автобуси із працівниками Державної міграційної поліції в супроводі Національної поліції, які влаштували масову перевірку документів мусульман. Про це 31 січня повідомив муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" шейх Саід Ісмагілов у Facebook.

Новини за темою: Мусульмани України зберуться на з’їзд у Києві

"Сьогодні п'ятниця – особливий молитовний день для мусульман, коли віруючі зобов'язані прийти до мечеті й молитись. До початку молитви, десь близько дванадцятої години, до мечеті Ісламського культурного центру Києва приїхало два автобуси зі співробітниками Державної міграційної поліції у супроводі Національної поліції, десь близько сорока екіпірованих осіб, дехто був у масках, і влаштували масову перевірку документів мусульман, що прямували до мечеті. Це продовжувалося на виході із двору мечеті й під час молитви, і після молитви", – ідеться в повідомленні.

Новини за темою: Мусульмани подали до суду на Facebook і YouTube за «трансляцію» теракту в Новій Зеландії

Він зазначив, що було затримано й вивезено автобусами 25 осіб, у яких не було із собою документів.

"Я розумію, що міграційна служба має робити свою роботу, але ж не біля воріт мечетей, церков та інших культових споруд. Я не можу собі уявити, щоб біля християнського храму або юдейської синагоги отак само влаштовували перевірку всіх, хто йде на молитву" , – зазначив Ісмагілов.

Нагадаємо, Іран хоче випустити криптовалюту для мусульман.

Loading...