У Києві перевіряють можливе приховування COVID-19 в гуртожитку Нацакадемії державного управління при президентові

Фото з відкритих джерел

Виявилося, що у навчальному корпусі і не тільки є підтверджені випадки коронавірусу, але керівництво робить вигляд, що їх немає

У Києві перевіряють можливе приховування COVID-19 в одному з гуртожитків Національної академії державного управління при президентові України.

Про це повідомили в пресслужбі головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, передає "РБК-Україна".

Відомо, що перевірку проведе Київський місцевий штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

"Начальник штабу вже попросив звернути на це увагу місцевому київському штабу, і вони вже починають там перевірку. За ініціативою національного штабу вони зараз будуть пропрацьовувати це питання. Це Київська комісія ТЕБ та НС", - стверджують в пресслужбі.

Зазначається, що і в навчальному корпусі, і в гуртожитку Національної академії державного управління є підтверджені випадки COVID-19.

При цьому керівництво робить вигляд, що нічого не трапилося.

Новини за темою: Спалах COVID-19 в гуртожитках на Київщині: В ОДА розповіли про динаміку захворюваності

До того ж, у гуртожитку не вимірюють температуру, не носять маски та не дотримуються соціальної дистанції.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Києві зафіксували спалах коронавірусної хвороби COVID-19 у гуртожитку на проспекті Гагаріна, в результаті чого заклад закрили на карантин.

Новини за темою: У гуртожитку Запоріжжя виявили спалах коронавірусу, - міськрада

До цього спалахи коронавірусу зафіксували ще в двох гуртожитках Києва та в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1. У результаті цього гуртожитки також закрили на карантин, а мешканцям надали медичний супровід. 

Loading...