У Києві чоловік розтрощив в'їзд на Труханів острів на 300 тисяч гривень. Відео

Скріншот Telegram-канал Віталія Кличка

Віталій Кличко пообіцяв довести цю справу до суду

У Києві чоловік розтрощив обладнання автоматичної системи на пункті в'їзду на Труханів острів. Сума збитків становить майже 300 тисяч гривень. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Telegram.

Як зазначається, інцидент трапився напередодні, 1 серпня, вночі.

"Знову випадок вандалізму в столиці. На пункті в‘їзду на Труханів острів чоловік варварськи розтрощив обладнання автоматичної системи. Зокрема, шлагбаум, світлофор, дві камери, контролер боларда та інші технічні засоби. Матеріальні збитки внаслідок пошкодженого комунального майна, за попередніми розрахунками, - майже 300 тисяч гривень", - заявив міський голова. 

За його словами, особу вандала було встановлено, після чого чоловіка затримали. Мер столиці Віталій Кличко особисто пообіцяв проконтролювати, щоб ця справа дійшла до суду.

"Ці варвари повинні знати, що доведеться відповідати за подібні дії. Тоді думатимуть, чи варто "самостверджуватися" в такий спосіб", - наголосив Кличко. 

Наразі комунальні служби працюють над відновленням системи.

Нагадаємо, нещодавно Віталій Кличко під час нічної прогулянки спіймав двох хлопців, які розмальовували стіну одного з будинків у центрі Києва. Міський голова провів з порушниками виховну бесіду, після чого один із хлопців втік. У зв'язку з цим Кличко передав поліції лише одного "художників". 

 Loading...