Новини » Події Читать эту новость на русском

У Кривому Розі завершився підземний шахтарський страйк

Комбінат відмовлявся підняти зарплату працівникам

Facebook-сторінка Михайла Волинця

Сторонам вдалося домовитися, протестувальники вийшли на поверхню

Підземний шахтарський страйк, що тривав 43 доби на шахті "Жовтнева" Криворізького залізорудного комбінату, завершився. Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників, народний депутат Михайло Волинець у Facebook.

 

"Перемовини між протестувальниками та адміністрацією КЗРК закінчилися позитивно – угоду підписано", – повідомив Волинець.

 

Він додав, що на гірників ще чекає іспит судовою системою. 16 жовтня о 13:00 у Жовтневому районному суді м. Кривий Ріг розпочнеться розгляд справи за позовом ПАТ "Криворізький залізорудний комбінат" до 10 шахтарів, які брали участь в акції протесту.

Новини за темою: Шахтарі Кривого Рогу страйкують вже 20-й день. Під землею залишаються 149 осіб

Нагадаємо, у Кривому Розі тривали страйки шахтарів. Зокрема, мітингували робітники шахт "Жовтнева", "Родіна", "Тернівська", "Гвардійська", які входять до складу Криворізького залізорудного комбінату. Люди вимагали виплатити заборгованість із зарплати.

Згодом Михайло Волинець заявив про посилення тиску на шахтарів, які страйкували під землею на чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату.

Loading...