Новини » Події Читать эту новость на русском

У Криму російські військові перекрили річку, качають воду у Сімферополь

Північно-Кримський канал Крим.Реалії

Наразі всі ресурси Білогірського і Тайганського водосховищ спрямовані на забезпечення водою Сімферополя

У Криму підрозділ російських трубопровідних військ нижче Білогірського водосховища перекрив земляною греблею річку Біюк-Карасу, у результаті чого утворився ставок, з якого військовослужбовці Росії почали качати воду у Сімферополь. Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Як повідомляється, на місці робіт військові розбили наметове містечко та залучили техніку, яка оснащена насосами. Качають воду в змонтовані трубопроводи.

Зазначається, що раніше вода з Білогірського водосховища через Біюк-Карасу забезпечувала водопостачання Феодосії та Судака, а також такі великі об'єкти, як арт-форум "Таврида" та Білогірську мегатеплицю. Тепер всі ресурси Білогірського і Тайганського водосховищ спрямовані на забезпечення водою Сімферополя.

Новини за темою: В анексованому Криму запровадили "найбільш жорсткий" етап обмежень подачі води

Нагадаємо, раніше російське видання "РИА Новости" повідомило, що в ООН нібито заявили про спільну відповідальність Росії та України за водопостачання до Криму. При цьому Україна, як зазначалося, повинна підтримувати здійснення економічних, соціальних і культурних прав кримчан.

Пізніше перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова заявила, що російські ЗМІ "висмикнули" з контексту слова посадовців з Управління Верховного комісара ООН із прав людини Елізабет Тросселл щодо постачання води для Криму.

Loading...