У Криму силовики прийшли з обшуками до кримських татар

Затримали активіста Еміля Зіядінова та Сейрана Хайретдінова

В анексованому Криму російські силовики прийшли з обшуками у помешкання кримських татар. Обшуки розпочалися з 04:00 одночасно в чотирьох районах Криму, повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

Згідно з повідомленням, силовики прибули за такими адресами: в Бахчисарайському районі — в селі Залізничне до Аліма Суф'янова, в селі Білокам'янка до Сейрана Хайретдінова та в селі Севастянівка до Олександра Сізікова; в Червоногвардійському районі — в селищі Октябрьське в будинку Еміля Зіядінова, в Алушті до Ділявера Меметова, в селищі Курци Сімферопольського району до Ісмета Ібрагімова. Зранку стало відомо про обшуки в будинку Вадима Бектімірова, що мешкає в селі Кам'янка Сімферопольського району.

За підсумками обшуків було затримано активіста Еміля Зіядінова та Сейрана Хайретдінова.

На місцях обшуків працювали співробітники центру "Е", ФСБ Криму, спецпідрозділу Росгвардії "Беркута", а також ОМОНу — спеціального поліцейського підрозділу.

Новини за темою: Геноцид і порушення прав кримських татар: Україна закликала міжнародні організації тиснути на РФ

Нагадаємо, вчора, 6 липня, в анексованому Криму російські силовики провели обшук в будинку кримських татар у Білогірському районі. Спецслужбовці шукали документи або предмети, пов'язані з кримінальною справою щодо Рустема Асанова, який з 2016 року проживає в Україні, та речі, пов'язані із загоном Номана Челебіджіхана.

Loading...