Новини » Події Читать эту новость на русском

У Криму через брак води будуть примусово викуповувати приватні колодязі

Сергій Аксьонов Фото з відкритих джерел

Проблеми з водопостачанням спостерігаються в Сімферопольському, Бахчисарайському та Ялтинському районах

Так званий очільник Криму Сергій Аксьонов закликав місцеву владу півострова примусово викуповувати приватні свердловини та колодязі в зневоднених селах. Про це пише "Новая газета".

"Вода - це стратегічна сировина. Якщо в такому випадку є якісь непорозуміння з власниками, підключайте прокуратуру і приймайте рішення… Водопостачання – спільна справа, і вода для всіх, не чиясь власність.

Там де відмовляються – приймайте рішення про примусовий викуп. По-іншому, колеги, не буде. Сьогодні води не вистачає всім", - сказав Аксьонов.

Зокрема, проблеми з водопостачанням спостерігаються в Сімферопольському, Бахчисарайському та Ялтинському районах. Люди скаржаться на недотримання графіка подачі води або жовто-коричневу рідину, що тече з водопроводу. В окремих районах води не було до шести діб.

Новини за темою: У Криму з 23 вересня обмежать подачу води в трьох населених пунктах

Нагадаємо, нещодавно у Севастополі швидко почало міліти Чорноріченське водосховище, у зв'язку з чим так звана влада півострова розпочала організовувати пошук підземних джерел води. Перед цим ще два водосховища опинилися на межі висихання.

Пізніше так званий очільник Криму Сергій Аксьонов назвав перекриття Північно-Кримського каналу тероризмом та заявив про необхідність порушення кримінальних справ проти організаторів водної блокади Криму. 

Однак, МЗС України заявило, що водопостачання до Криму буде повністю відновлене тільки після деокупації півострова.

Loading...