У Харківській ОДА назвали попередню причину вибуху на газопереробній станції

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер Фото з відкритих джерел

Вибух трапився під час проведення аварійних робіт

Причиною вибуху на території газопереробної станції у селищі Березівське Харківської області могло стати проведення аварійних робіт. Про це повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер в прямому ефірі телеканалу ZIK. 

"За моєю інформацією, це були аварійні роботи. Це значить, щось сталося. Що саме сталося, наразі мені готують довідку, додаткову інформацію зможу пізніше повідомити", - зазначив він.

За словами очільника Харківської ОДА, у результаті вибуху постраждали робітники, які проводили ремонтні роботи на станції. 

Новини за темою: Вибух на території газопереробної станції під Харковом: У ДСНС перевіряють, чи є ще люди під завалами

"Представники нашого районного газу проводили там ремонтні роботи. Це все, що поки відомо. З потерпілих, вони там, за попередньою інформацією, і є. А що там дійсно відбувалось, ми пізніше дамо інформацію", - додав Олексій Кучер. 

Новини за темою: Вибух під Харковом: Поліція відкрила справу

Нагадаємо, у середу приблизно об 11:47 у селищі Березівське, поблизу Харкова, стався вибух на території газопереробної станції. За попередньою інформацією, двоє людей загинули, дев'ятеро отримали різні травми.

Окрім цього, у результаті вибуху на території газопереробної станції приблизно три з половиною тисячі абонентів - мешканці двох населених пунктів - залишилися без газу. 

Loading...