live

У екіпажу судна, який прибуває з Китаю до Одеси не виявлено симптомів коронавірусу, - МОЗ

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Нині всі члени екіпажу перебувають під пильним наглядом

У членів екіпажу судна, який прямує з Китаю до Одеси не виявлено підозр на коронавірус COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я з посиланням на представників санітарно-карантинного підрозділу компанії CMA CGM, який постійно контактує з судном.

За словами представників компанії, виявлено лише кілька захворювань на ГРВІ.

Зазначається, що судно "CMA CGM URAL" вийшло з останнього порту Китаю Шекоу 16 січня 2020 року. До прибуття в Україну судно здійснювало заходи до портів в  Єгипті, Лівані, Туреччини та Румунії. У цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак СОVID-19. Жодної підозри не виявлено.

"Зважаючи на максимальний 14-ти денний інкубаційний період захворювання на СОVID-19 та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеси, а також на перевірки членів екіпажу судна у попередніх - епідемічна ситуація на судні є благополучною", - йдеться у повідомленні.

У МОЗ повідомляють, що після прибуття судна всі члени екіпажу пройдуть відповідний температурний скринінг та у разі підозри будуть скеровані в спеціальні медичні заклади. Будуть проведені лабораторні дослідження та тест на СОVID-19. Санітарно-карантинні підрозділи МОЗ, які працюють в порту, відслідковують курс слідування зазначеного судна та володіють інформацією про стан здоров’я екіпажу.

Новини за темою: Епідемія коронавірусу: Кількість інфікованих COVID-19 перевищила позначку 60 тис. осіб

Раніше вчені повідомляли, що коронавірус COVID-19 може перебувати на неживих предметах, зокрема на одязі, більше тижня.Loading...
Loading...
Loading...