У ДПСУ назвали, скільки разів цьогоріч намагалися підкупити прикордонників

Осіб, які пропонували хабарі, притягнули до кримінальної відповідальності

Хабар у ДПСУ

Державна прикордонна служба

Від початку 2020 року Державна прикордонна служба зафіксувала майже 200 випадків, коли її співробітникам намагалися дати хабара. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. 

"Загалом з початку року зафіксовано майже 200 випадків пропонування хабарів, за якими на хабародавців було складено документи кримінального правопорушення за ст. 369 "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, один із таких випадків трапився напередодні у Чернігівській області. Правопорушницю, яка намагалась потрапити до Росії поза пунктами пропуску, затримали прикордонники Чернігівського загону.

Новини за темою: У Львові спецслужбовці викрили на хабарі керівника підрозділу ДСНС

Так, прикордонний наряд відділу "Гірськ" викрив мандрівницю учора близько опівдня, нею виявилися 23-річна громадянка України.

Також відомо, що під час складання на порушницю документів про притягнення її до адміністративної відповідальності громадянка спробувала підкупити прикордонників та запропонувала хабар у розмірі 3750 російських рублів. Від хабара прикордонники відмовились.

Наразі, окрім адміністративної відповідальності за спробу порушення державного кордону, до правоохоронних органів направлено повідомлення щодо кримінальної відповідальності громадянки України за статтею 369 "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі" Кримінального кодексу.

Новини за темою: У Львові спецслужбовці викрили на хабарі керівника підрозділу ДСНС

Нагадаємо, напередодні в Києві піймали на гарячому під час отримання хабара у розмірі 300 тис. гривень генерального директора одного з директоратів Міністерства освіти і науки України.

Loading...