У Дніпрі затримали кілера, якого 5 років розшукував Інтерпол

Чоловік у 2016 році вчинив замовне вбивство у Болгарії Нацполіція

Чоловіка розшукували через замовне вбивство у Болгарії

У Дніпрі затримали 35-річного кілера, який декілька років розшукувався правоохоронними органами Болгарії. Чоловік переховувався в Україні під чужим ім'ям. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції. 

Як зазначається, злочинця оголосили у міжнародний розшук в 2016 році за вчинення замовного вбивства в Болгарії. Згодом стало відомо, що кілер переховувався на території України. Крім цього, щоб не потрапити в поле зору правоохоронців, він використовував документи, видані на іншу особу.

Убивцю затримали у четвер, 6 серпня, під час проведення розшукових заходів. Після чого в його автомобілі правоохоронці вилучили зброю та набої до неї. Також там було знайдено документи з фотографією зловмисника, однак на інше ім'я.

Наразі тривають слідчі дії. Зокрема, перевіряють, як зловмисник отримав вилучені документи. Крім цього, слідчі встановлюють, чи був затриманий причетний до вчинення тяжких злочинів на території України.

Новини за темою: У Польщі затримали українця, якого розшукував Інтерпол у 190 країнах

Нагадаємо, нещодавно у Харкові правоохоронці затримали 59-річного іранця, якого розшукувала Міжнародна організація кримінальної поліції за вчинення шахрайства. Чоловік перебував в міжнародному розшуку з 2016 року.

Loading...