У Держлісагентстві оцінили збитки від пожежі на Луганщині у 4-5 млрд грн

Наслідки пожежі в Луганській області ДСНС

На відновлення вигорілого лісу може піти приблизно 5 років

Збитки від масштабної пожежі на Луганщині, в ході якої вигоріло майже 8 тисяч гектарів лісу, можуть складати близько 4-5 мільярдів гривень. Про це "Громадському" повідомив голова Держлісагентства Василь Кузьович.

"У Сєвєродонецькому вигоріло близько 1500 гектарів, і збитки становлять більш як 1 млрд грн. Якщо ми екстраполюємо збитки на решту згорілої площі, то збитки складатимуть близько 4-5 млрд грн", — сказав Кузьович.

Своєю чергою, начальник Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Головченко уточнив, що остаточної цифри немає через те, що пораховані лише збитки по Сєвєродонецькому лісгоспу, збитки ж по Новоайдарському лісгоспу продовжують підраховувати.

Новини за темою: У Луганській області нова пожежа: Загорілася трав'яна підстилка

"Потрібно приблизно 5 років на те, щоб прибрати горілий ліс та залісити даний масив. Скільки на це потрібно грошей, ми ще не знаємо, тому що ліс прогорів не весь, залишились ділянки зеленого, здорового лісу. Але там, де у нас погорів молодняк, ми його приберемо, і вже цього року восени посадимо перші лісові культури", — сказав Головченко.

Також він повідомив, що площа лісів на підконтрольній території Луганщини складає 200 000 гектарів. Таким чином, за кілька днів лісової пожежі, вигоріло майже 4% лісу.

Новини за темою: У Луганській області погасили пожежу в лісництві

Раніше повідомлялося, що у середу, 22 липня, у Луганській області в результаті обстрілу поблизу населеного пункту Лопаскине Новоайдарського району загорівся ліс.

Loading...