Новини » Події Читать эту новость на русском

У Чернівцях спіймали жінку, яка поширювала неправдиві чутки про коронавірус

Жінка розповідала неперевірену інформацію журналістам

Фото з відкритих джерел

У Чернівцях затримали жінку, яка спілкуючись із журналістами, поширювала хибну інформацію про коронавірус COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Чернівецької області. 

Згідно з повідомленням, 59-річна чернівчанка брала активну участь у зібранні мешканців одного з багатоквартирних будинків у місті. Не володіючи достовірними фактами про вказане захворювання, вона поширила неправдиві дані через засоби масової інформації, що могло призвести до соціальної напруги, порушення громадського порядку та інших негативних наслідків.

Як зазначається, місцеві правоохоронці склали щодо жінки адміністративний протокол за ознаками статті 173-1 (поширювання неправдивих чуток) Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

Нагадаємо, через небезпеку поширення коронавірусу COVID-19 на непідконтрольних українському уряду територіях Донецької та Луганської областей тимчасово вводять обмеження на контрольних пунктах в'їзду-виїзду з ОРДЛО

Loading...