У Черкасах колишній чоловік і мати жінки намагаються відібрати у неї дитину і бізнес

Фото з відкритих джерел

У Черкасах колишній чоловік Любові Пироженко розпочав стосунки з її матір’ю і намагається відібрати в ексдружини спільну дитину і бізнес. Жінка добилася відкриття кримінальних справ проти чоловіка і матері, проте їх не розслідують. Про це вона розповіла у відеозверненні до правоохоронних органів.

"Я звертаюся до громадськості міста Черкаси, до очільника області, до керівника МВС України, до всіх небайдужих та тих, хто може мені допомогти. Я хвилююся за своє життя та життя своєї дитини. Якщо зі мною або з моєю дитиною щось трапиться, я хочу, щоб ви знали, що відповідальним за це є мій колишній чоловік - Пироженко Олександр та моя мати - Підгорняк Ніна", - заявила Любов Пироженко.

За словами жінки, у шлюбі з Олександром Пироженком вона була з 2013 року. Згодом з’ясувалося, що той вступив у позашлюбні стосунки з матір’ю Любові 1958 року народження. У січні мати жінки побила її, внаслідок чого Любов Пироженко зазнала серйозних травм.

"Зараз мені стало відомо, що моя мати та мій колишній чоловік мають намір вколоти мені наркотичні речовини та забрати мою дитину. Вони розповсюджують про мене плітки, про те, що я нібито вживаю наркотичні речовини, що я нібито вступила до якоїсь секти. Мені надходили погрози, були спроби викрадення дитини з дитячого садочка. Мій чоловік у рейдерський спосіб забрав у мене бізнес", - розповідає жінка.

Захист Любові Пироженко просить керівництво обласної поліції та МВС розслідувати кримінальні справи та захистити її та дитину від незаконних посягань ексчоловіка та матері.Loading...