Новини » Події Читать эту новость на русском

У Чехії до 4,5 років засудили ексчлена НЗФ "ДНР"

НЗФ звинуватили Україну в зриві інспекції у Шумах

Фото з відкритих джерел

Прокуратура не змогла довести його причетність до тероризму

Суд Праги засудив до 4,5 років колишнього члена незаконних збройних формувань так званої "Донецької народної республіки" Олексія Фадєєва. Про це пише novinky.cz.

Зокрема, суд визнав його винним у допомозі НЗФ, проте прокуратура не змогла довести його причетність до тероризму (фігуранту загрожувало до 20 років).

Фадєєв свою провину не визнав й заявив, що перебував на окупованій території, щоб "допомагати людям проти фашистів".

"Не вдалося довести, що підсудний був людиною, яка брала участь в активних бойових діях, і що він стріляв у військовослужбовців української армії", - заявив суддя.

Суд вважає, що фігурант перебував лише на допоміжних посадах. Також було встановлено, що з 2014 по 2016 рік він кілька разів їздив на Донбас, зізнавшись, що був залучений в охорону та патрулювання, але стріляв тільки під час навчань.

Новини за темою: На Донеччині викрили канал легалізації членів НЗФ

Нагадаємо, раніше у Харківській області контррозвідники викрили колишнього члена незаконних збройних формувань, який наразі є діючим військовослужбовцем українських Збройних Сил. Відомо, що у жовтні 2014 року чоловік за власною ініціативою припинив участь у незаконних збройних формуваннях, повернувся на Харківщину та згодом вступив до лав Збройних Сил України.

Loading...