Новини » Події Читать эту новость на русском

У Брянській лікарні з перевіркою на коронавірус перебувають 13 українців

Фото з відкритих джерел

Повідомляється й про громадян Узбекистану та Канади

У Брянській лікарні на обсервації через громадянку Китаю перебуває 21 особа, з них 13 українців. Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, передає Укрінформ.

"Від російської сторони наразі відомо, що громадянка КНР повертатись на територію України не буде у зв'язку з тим, що вона розміщена та перебуває в одному з медзакладів. Крім того, за наявною інформацією, вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували, знаходиться в обсервації, проте невідомо, де саме. У вагоні під час контролю, окрім громадянки Китаю, перебувала ще 21 особа, з яких 13 громадян України, в тому числі 2 провідники, а також 6 громадян РФ і по одному громадянину з Узбекистану та Канади", - сказав він.

Демченко зазначив, що китаянка днями прибула до України з Мінська літаком, і під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я не викликав підозр.

Під час прикордонного оформлення та спілкування з громадянкою Китаю прикордонники Сумського загону повідомили їй про обмеження щодо пропуску громадян Китаю російською стороною, однак жінка вирішила продовжити свою поїздку.

"Окрім цього, прикордонники поцікавились станом її здоров’я, на що та відповіла, що не відчуває погіршення. За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала", - зазначив Демченко.

За його словами, на даний час Державною прикордонною службою України спільно з МЗС та МОЗ проводиться необхідна робота, аби встановити всі деталі цієї ситуації, осіб, які знаходилися у вагоні, та де вони зараз перебувають.

Раніше повідомлялося, що пасажирів поїзду "Київ - Москва" відправили на карантин у Брянську міську лікарню через можливу загрозу коронавірусу, оскільки в однієї з пасажирок, а саме громадянки Китаю, діагностували високу температуру.

Loading...