live

У "Борисполі" не перевіряють пасажирів з Китаю, які прилітають непрямими рейсами

Поки перевіряють тільки пасажирів, які прибувають напряму із Китаю

В.о. гендиректора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін Телеканал ZIK

В міжнародному аеропорту "Бориспіль" температурний скринінг проводять пасажирам прямих рейсів із Китайською Народною Республікою, але обстеження осіб, які прилітають в Україну не напряму, не відбувається. Про це заявив виконуючий обов'язки генерального директора ДУ "Центр громадського здоров'я" МОЗ України Ігор Кузін  під час брифінгу на тему "Про ситуацію щодо коронавірусної інфекції 2019-nCoV", який транслював телеканала Zik.

"Температурний скринінг по пасажирах, які приїжджають в Україну трансферними рейсами або з пересадками наразі не відбувається і поки що не планується впроваджувати, оскільки на це немає відповідних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я і насправді це дуже велике сполучення", - розповів Кузін.

Окрім цього, він зазначив, що наразі по трансферних рейсах, або по рейсах з пересадкою система реагування, система відстеження контактних буде задіяна, якщо комусь на борту літака стане погано і він про це повідомить бортпровіднику.

"Це звичайна рекомендація IATA, тобто агенція по безпеці авіаперельотів. І в такому випадку буде повідомлення у відповідний лабораторний центр на повітряному виді транспорту і лікар-епідеміолог збере усю необхідну контактну інформацію від усіх пасажирів, які будуть перебувати на цьому борту", - сказав посадовець.

Кузін додав, що пасажирам прямого сполучення з Китаєм проводиться не лише температурний скринінг, але ще й роздача певних інформаційних матеріалів, а також збір персональної інформації щодо подорожуючих для можливого відстеження контактних осіб.

Нагадаємо, під час брифінгу Ігор Кузін заявив, що на санітарно-карантинних підрозділах та санітарно-карантинних відділах, які працюють в аеропорту "Бориспіль", було посилено команди швидкого реагування та команди епідеміологів.Loading...
Loading...
Loading...