У Бердянську викрили російську ботоферму

Інформаційні "вкиди" були направлені на створення панічних настроїв під час пандемії коронавірусу

Працівники Служби безпеки України припинили у Бердянську діяльність ботоферми, яка керувалась з Росії для дискредитації української влади. Про це повідомила пресслужба СБУ.

"Мешканець Бердянська обладнав ботоферму, що була забезпечена всім необхідним телекомунікаційним обладнанням і програмним забезпеченням. Її потужності дозволяли генерувати фейки і маніпулятивні матеріали від імені понад 500 "ботів". Для реєстрації акаунтів зловмисник використовував SIM-картки як українських, так і російських мобільних операторів", - йдеться в повідомленні.

За версією слідчих, інформаційні "вкиди" були направлені на створення панічних настроїв під час пандемії коронавірусу та дискредитацію дій української влади.

Під час обшуків у зловмисника вилучили комп’ютерну техніку зі спеціальним програмним забезпеченням, технічне обладнання та майже 900 карток українських і російських мобільних операторів.

Новини за темою: У Дніпрі викрили ботоферму, що поширювала фейки про COVID-19 та закликала до повалення конституційного ладу

Нагадаємо, у червні Служба безпеки України викрила міжрегіональну мережу ботоферм у Києві та Львівській, Чернігівській, Сумській та Одеській областях, якою керували куратори з Російської Федерації.Loading...