Сотні тисяч людей втратили домівки: У Бейруті попередньо оцінили фінансові збитки від вибуху

Reuters

Справжні збитки можуть перевищити попередні оцінки

Розмір збитків від вибуху в порту Бейрута становитиме приблизно від трьох до п'яти мільярдів доларів, може бути й більше. Про це заявив губернатор міста Марван Аббуд, передає ліванське видання LBCI.

За його словами, сотні тисяч людей залишилися без житла. Уряд вже оголосив збір пожертв для допомоги постраждалим. Також Ліван попросив медичну та гуманітарну допомогу у ВООЗ й низки країн.

Як повідомляє CNN, Ліван вже вирішив виділити 100 мільярдів ліванських фунтів (1,8 млрд грн) на боротьбу з наслідками вибуху.

Також видання зазначає, що Франція відправить у Ліван два військові літаки, 55 фахівців та 15 тонн техніки. Крім того, 10 медичних працівників швидкої допомоги спробують якомога швидше доїхати до Бейрута для допомоги лікарням.

Новини за темою: Глибоко шокований: Зеленський відреагував на вибух в Лівані

Раніше повідомлялося, що кількість загиблих унаслідок двох потужних вибухів у ліванській столиці Бейруті зросла - загинуло щонайменше 100 осіб.

Потужний вибух у ліванській столиці Бейруті пролунав 4 серпня в районі порту. Декілька кварталів міста були повністю зруйновані.

За попередньою інформацією, вибухнуло 2,7 тонни нітрату амонію (аміачної селітри), які зберігали в порту без дотримання заходів безпеки.

Loading...