Цінність життя багатократно знижена, і держава не реагує на смерті, – Дудкін про резонансні ДТП

Юрій Дудкін Скріншот відео

Смертельна аварія під Києвом – це історія, яка леденить душу, каже експерт

У цілому в нашій країні сенс і цінність людського життя багаторазово зменшені, і держава не реагує на смерті людей у ДТП.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив військовий та політичний експерт Юрій Дудкін.

Експерт, коментуючи резонансну дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася під Києвом і в якій загинула ціла родина, звернув увагу на те, що держава не реагує належно на ці смерті.

"Це вже виходить за рамки того, що в цілому в країні сенс і цінність людського життя багаторазово зменшені. Тобто держава не реагує на ці смерті, і не тільки на цю смерть. Це взагалі історія, яка леденить душу... Однак Верховна Рада, керівництво МВС якось ставиться так, посередньо – ну, звичайний рядовий випадок, ну, що тут такого? Ось, будь ласка – черговий типчик, який регулярно вживав спиртне. Це фактично умисне вбивство", – заявив Юрій Дудкін.

Новини за темою: Смертельна ДТП під Києвом: Наскільки збільшать штрафи за "п'яні" аварії

Експерт наголосив, що він виступає за скасування мораторію на смертну кару в Україні.

Як повідомляли, 12 липня на Столичному шосе у Конча-Заспі відбулося зіткнення двох транспортних засобів, внаслідок чого загинули чотири особи, серед яких двоє дітей.

Згодом стало відомо, що чоловік, який спричинив смертельну аварію на Старообухівському шосе, вже сидів у в’язниці за вбивство на дорозі.

13 липня ГПУ оголосила йому підозру.

Loading...