Це форма вираження своєї недовіри до влади, – Кацман про спробу чоловіка підпалити себе під ОПУ

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Якби працювали всі державні інститути, таких випадків було б менше

Люди, доведені до відчаю, готові уже йти на крайні заходи вираження протесту, готові публічно завдавати шкоди собі і своєму здоров’ю. Ось вам форма вираження протесту, вираження свого "фе" владі, коли не працюють інші інструменти та інститути.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман, коментуючи намагання чоловіка підпалити себе під Офісом президента учора, 26 лютого.

Політичний експерт зазначив, що українці, які не мають можливості достукатися до влади зі своїми проблемами, які не мають можливості донести, що їх "добиває" бідність, пенсії і зарплати, готові іти навіть на такі радикальні кроки, як самоспалення.

"Перед нами форма народовладдя, перед нами вираження народом свого політичного, економічного, соціального статусу. Люди, доведені до відчаю, готові уже йти на крайні заходи вираження протесту, готові публічно завдавати шкоди собі і своєму здоров’ю. Ось вам форма вираження протесту, вираження свого "фе" владі, коли не працюють інші інструменти та інститути", – сказав Володимир Кацман.

Журналіст переконаний: Якби працювали всі державні інститути, де думки людей чули б "зверху", то, мабуть, таких випадків було б менше.

"Але наш народ трохи терплячий, рідко такі випадки бувають. Але, люди, які пройшли через горнило війни, вони мало чого бояться. Але сьогодні люди бояться своєї держави. Вони бояться, що держава про них забула, вони бояться, що влада їх обтяжує високими тарифами та малими зарплатами. І уявляєте, до чого у нас дійшла демократія, свобода слова, як у нас влада піклується про своїх людей, що лише підпаливши себе можна викликати увагу влади до себе. Це відчай. Ось таке життя сьогодні у нас", – прокоментував Володимир Кацман.

Нагадаємо, вчора, 26 лютого під час протесту медиків під будівлею ОПУ чоловік намагався вчинити самоспалення.

Чоловік пояснив журналістам, що підпалив себе для того, аби привернути до себе увагу і добитися справедливості у земельному питанні.

В Офісі президента прокоментували намагання чоловіка підпалити себе і пообіцяли розібратися у його проблемах.

Також відомо, що правоохоронці почали розслідування через спробу самопідпалу чоловіка на Банковій під час акції протесту біля Офісу президента.

 

Loading...