Це було неузгоджене рішення та інтелектуальна тупість: Журналістка Крюкова про намагання СБУ захопити телеканал "112 Україна"

Світлана Крюкова

Людина, яка входить у коло прийняття стратегічних рішень в Офісі президента, повідомила, що там не мають наміру продовжувати справу по телеканалу "112 Україна". А вимогу СБУ про арешт майна каналу в ОП назвали "неузгодженим рішенням.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK  заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка зауважила, що намагання СБУ захопити телеканал "112 Україна" негативно може відобразитися на владі, а також точно не додасть рейтингу президентові Зеленському та кандидатам від "Слуги народу" на місцевих виборах.

Тому, вважає Світлана Крюкова, влада пішла на такий крок виключно через "інтелектуальну тупість".  

Разом з тим вона припускає, що сам президент Володимир Зеленський був не в курсі таких подій. І це свідчить про те, що він не контролює систему.

"Президент не вибудував взаємозв’язок з регіональними елітами, з правоохоронними органами. Багато новин він дізнається з медійних скандалів. Так налаштована у нього, на жаль, система управління владою", – сказала Крюкова.

Новини за темою: Томіленко про спробу рейдерського захоплення "112 Україна" з боку СБУ: Ми чекаємо пояснень силовиків

Окрім цього вона заявила, що із власних джерел в Офісі президента їй стало відомо, що влада не планує продовжувати справу по 112 телеканалу.  

"Я щойно спілкувалася з представником Офісу президента, який входить у коло людей, які приймають стратегічні рішення, і він обмовився, що це було неузгоджене рішення і, швидше за все, вони не будуть продовжувати це. Як мінімум – візьмуть його на паузу", – заявила Світлана Крюкова.

Як повідомляли, сьогодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.  

 

Loading...