Три міністри полетіли на Буковину через коронавірус

Міністри вилетіли на Буковину Фото з відкритих джерел

Міністри розбиратимуть із тим, якої допомоги не вистачає місцевій владі

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов полетіли у Чернівецьку область розбиратися з епідемічною ситуацією. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу.

"Ми вирушаємо з робочою поїздкою до Чернівецької області. Це буде візит відразу трьох міністрів: міністра внутрішніх справ, міністра Кабінету міністрів та міністра охорони здоров’я.

Чернівецька область – регіон, який найбільше потерпає від коронавірусу. На сьогоднішній ранок із 19 706 хворих – 2 842 людини захворіли саме у Чернівецькій області", - сказав Степанов.

За його словами, дуже важливо самому на місці оцінити ситуацію – "поспілкуватися з лікарями, медичними працівниками, побачити на власні очі, як це відбувається, чого їм не вистачає, яка потрібна ще допомога".

Степанов також сказав, що хоче також оцінити другий етап медичної реформи і проблеми Чернівецької області з цим, у тому числі у зв’язку з епідемією.

Новини за темою: У Чернівцях медики не отримали обіцяну урядом надбавку до 300%

Нагадаємо, станом на 9:00 ранку 21 травня у Чернівецькій області зафіксовано 2842 випадки захворювання на коронавірус. Таким чином область продовжує лідирувати в Україні по кількості завхорювань.

Loading...