Новини » Події Читать эту новость на русском

Треба залишити трутнів за бортом, – Мосійчук про наглядову раду "Укрзалізниці"

Ігор Мосійчук

Політик застеріг, що невдовзі працівники "Укрзалізниці" можуть вийти на масштабні страйки

Наглядову раду "Укрзалізниці" потрібно ліквідувати, а вивільнені величезні кошти скерувати на безпеку громадян.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат попереднього скликання Ігор Мосійчук.

Політик наголосив, що є прихильником найжорстокішого покарання для нападника, який побив та намагався зґвалтувати жінку у потягу.

"У контексті цієї дикої, інакше я її назвати не можу, події постає дуже багато запитань навколо роботи "Укрзалізниці". Перше – ліквідовано лінійну міліцію, тобто поліція не стежить за громадським порядком, за життям і здоров'ям пасажирів всередині потягів, на вокзалах це відбувається не так, як раніше, набагато слабше. Це один аспект. Другий аспект – зарплати і трудодні працівників "Укрзалізниці" дуже маленькі, мізерні, я б сказав, на ту роботу, яку вони виконують, відповідно, вони будуть і "зайців" возити, і все що завгодно робити", – сказав Ігор Мосійчук.

Новини за темою: Іноземці на посадах захищають свої інтереси: Скічко про наглядову раду "Укрзалізниці"

Політик зауважив, що для вирішення цих двох проблем необхідні кошти, а знайти їх можна, ліквідувавши наглядові ради.

"Де взяти гроші? Ліквідувати наглядову раду, умовних Лещенків, Ослундів – залишити трутнів цих за бортом, бо вони нічого не роблять, а ці кошти, які вивільняться, а це дуже великі кошти, направити на відновлення і створення лінійної поліції – не в такому вигляді, можливо, як була, – задля того, щоб забезпечувати безпеку громадян", – заявив Ігор Мосійчук.

Колишній нардеп також застеріг, що уже невдовзі працівники "Укрзалізниці" можуть вийти на масштабні страйки через неналежні умови праці та урізання зарплат.

Нагадаємо, вночі 31 липня у поїзді №84 сполученням "Маріуполь – Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу вдерся у купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом з дитиною у провідника сусіднього вагону.

Солом'янський районний суд міста Київ заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової, яке сталося у потязі "Маріуполь – Київ".

Loading...