Тетяна Плачкова: Ситуація з танкером "Delfi" загрожує життю громадян

Тетяна Плачкова народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя". Главком

Вирішення проблеми наштовхнулося на велику бюрократичну машину, каже народна депутатка

Перебування затонулого танкера "Delfi" за кілька десятків метрів від берега, де є пляж, є загрозливим, оскільки у літній період можуть бути нещасні випадки.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

Народна депутатка наголосила, що затонулий біля берегів Одеси танкер "Delfi" становить надзвичайну небезпеку для людей, для екології. Вона нагадала про дослідження, які засвідчили, що вода біля танкера забруднена важкими металами. Проте вирішення цього питання наштовхнулося на велику бюрократичну машину, зазначила Тетяна Плачкова.

"Юридично питання виглядає так: ніхто не може встановити той факт, що ця ситуація з "Delfi" загрожує життю громадян. Усе. Це одне питання, яке сьогодні повинна вирішити влада", – заявила Тетяна Плачкова та застерегла, що, як тільки почнеться літній пляжний сезон, виникне велика загроза.

Новини за темою: ДПСУ: Танкер "DELFI" міг бути причетний до контрабанди нафтопродуктів

З її слів, навіть якщо не говорити про витік нафтопродуктів, забруднення води, саме перебування судна за кілька десятків метрів від берега, де є пляж, є загрозливим, оскільки можуть бути нещасні випадки.

Як повідомляли, Державна служба морського та річкового транспорту України завершила розслідування за фактом аварії танкера-бункерувальника "Delfi" біля узбережжя Одеси, що сталась 22 листопада 2019 року, а також назвала її причини. 

Читайте також: "В Одесі назвали терміни підняття затонулого танкера "Delfi".Loading...