Новини » Події Читать эту новость на русском

Захоплення відділення банку в центрі Києва: Очевидці заявили, що чоловік вимагав 40 тис. гривень

Раніше повідомлялося, що чоловік вимагає телетрансляцію

Чоловік захопив заручника у столичному бізнес-центрі Скріншот відео

Чоловік, який захопив заручника у будівлі бізнес-центру "Леонардо", у центральній частині Києва, вимагає 40 тис. грн. Про це повідомила очевидиця Ольга Артюшенко, яка перебувала в будівлі під час захоплення, в коментарі виданню Страна.ua.

За словами Артюшенко, зловмисник розташувався на першому поверсі будівлі – в банку, з боку вулиці Володимирської. Саму Ольгу і співробітників банку евакуювали.

"Я вже щасливо йду звідси. Працівників банку евакуювали. Терорист хоче 40 тисяч гривень, каже, що у нього бомба", – заявила очевидиця подій. Зазначається, що про суму терорист сказав співробітникам банку.

За словами співробітниці одного з офісів бізнес-центру Ірини Мілютіної, в будівлі є кілька виходів, а правоохоронці централізовано нікого не виводять. Водночас, багато офісів прийняли рішення евакуюватися самостійно. "Поліція тільки біля виходу на Володимирській. Решта виходи вільні", – повідомила Мілютіна.

Новини за темою: У центрі Києва чоловік погрожує підірвати відділення банку

Нагадаємо, сьогодні вранці, 3 серпня, в центрі Києва чоловік захопив заручника та погрожував підірвати відділення банку.

Пізніше стало відомо, що чоловік, який захопив заручника у столичному бізнес-центрі, вимагає розпочати телетрансляцію.

Згодом у МВС оприлюднили фото та ім'я чоловіка, який захопив відділення. Ним виявився громадянин Узбекістану Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р.н.

Loading...