Новини » Події Читать эту новость на русском

Системні порушення в організації польотів, помилка екіпажу та технічна несправність: Названі причини авіакатастрофи Ан-26

Катастрофа Ан-26 під Харковом

Фото з відкритих джерел

Під час розслідування виявили як основні, так і побічні причини трагедії

Урядова комісія, що займається розслідуванням авіакатастрофи Ан-26 біля Чугуєва, встановила причини аварії і наразі завершує свою роботу. Про це розповів голова комісії, віцепрем'єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, повідомляє "РБК-Україна".

За його словами, напередодні комісія схвалила попередній звіт про результати розслідування. Сам документ буде оприлюднено на засіданні Кабінету міністрів України 28 жовтня.

Окрім цього, Уруський назвав основні причини трагедії, які змогла встановити комісія: "Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія".

Новини за темою: Курсант, який вижив в авіакатастрофі Ан-26, вирішив продовжувати навчання в університеті

Як зазначається, були встановлені як основні причини катастрофи, так і побічні. Зокрема серед причини є як помилки пілотів, так і технічні несправності літака, а саме відмова системи ПРТ-24 (система "граничного регулювання температури").

Водночас голова комісії зауважив, що ця технічна несправність призвела до позаштатної ситуації на борту, але не повинна була привести до катастрофи літака. При цьому людський фактор зіграв не останню роль.

"На превеликий жаль, комісія підтверджує, що під час польотів, не тільки цього - останнього, але й інших, було дуже багато порушень, в тому числі з боку екіпажу і керівників польоту", - підсумував Уруський.

Новини за темою: Сім’ям загиблих в авіакатастрофі Ан-26 під Харковом перерахували більше 28 млн грн, – Міноборони

Нагадаємо, 25 вересня поблизу міста Чугуєва розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив. Loading...