live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Суспільний резонанс змусить правоохоронні органи відкрито розслідувати провадження: Григорій Мамка про "криваву риболовлю" на Житомирщині

Телеканал ZIK

Я думаю, що суспільний резонанс, який розкрутився в засобах масової інформації навколо стрілянини на Житомирщині, буде "зажимати" правоохоронні органи і примушувати їх більш відкрито й чесно розслідувати провадження.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка.

Народний депутат, коментуючи стрілянину на Житомирщині, зауважив, що ця подія є неоднозначною. Григорій Мамка додав, що версія "побутова сварка" у цій ситуації є сумнівною, адже побутова сварка не може відбуватися протягом доби, тому це, швидше за все, затяжний конфлікт.  

Разом з тим, зазначив Григорій Мамка, для того, аби людина прийняла таке радикальне рішення, вона має бути "загнана в кут".

"Людина приймає такі радикальні кроки, коли вона дійсно в куті, в стресовому стані вона може вистрелити, зробити такий крок, який він і зробив. Тому я сказав би по-простому: необхідно провадження, якщо люди є заявниками, вірно, оперативно супроводжувати, щоб не було тиску, щоб люди, які звертаються із заявами, розуміли про те, що якщо вони виступають учасниками процесу, їм гарантують бути захищеними перед законом. Якщо людина не захищена і розуміє це, вона буде захищатися сама", – прокоментував народний депутат.

Новини за темою: Масове вбивство на Житомирщині: ГПУ взяла кримінальну справу на контроль

Григорій Мамка вважає, що кваліфікація злочину не зміниться, справа розглядатиметься за статтею "умисне вбивство". Однак він сподівається, що суспільний резонанс цієї справи змусить правоохоронців провести незалежне розслідування.   

"Я думаю, що все-таки суспільний резонанс, який розкрутився в засобах масової інформації, буде "зажимати" ті правоохоронні органи і примушувати їх більш відкрито й чесно розслідувати провадження", – сказав народний депутат.

Нагадаємо, в ніч з 21 на 22 травня у Попільнянському районі Житомирської області п'яний орендар ставка, який також професійно займався мисливством, розстріляв сімох відпочивальників.

Стало відомо, що жертвами стали добровольці АТО. В Нацгвардії назвали імена трьох загиблих, бійців НГУ.

Про деталі кривавої трагедії читайте за посиланням.