live

Суд зобов'язав НАБУ відкрити справу проти Нефьодова

Максим Нефьодов Facebook

Нефьодова запідозрили у систематичному отриманні хабарів

Національне антикорупційне бюро на вимогу Вищого антикорупційного суду відкрило справу про можливу корупцію голови Державної митної служби Максима Нефьодова. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на судові матеріали.
 
Як зазначається, до суду надійшла анонімна скарга на бездіяльність НАБУ. Зокрема, у позові йдеться про те, що 23 січня цього року до Бюро було надіслано заяву про вчинення злочину групою осіб, яку очолив Нефьодов.
 
Так, у заяві повідомляється, що глава Держмитниці разом зі спільниками систематично отримували хабарі за поставки горючих і несертифікованих панелей на український ринок, постачання відбувалося на підставі фіктивного аудиту заводів-постачальників.
 
Таким чином, за інформацією заявника, держава зазнала збитки на суму понад 40 мільйонів гривень. Тоді НАБУ відмовило у розслідуванні цих фактів. Проте 11 лютого суд зобов’язав Бюро відкрити справу на очільника Держмитниці Нефьодова.
 
Нагадаємо, нещодавно голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що діяльність чинного керівника митниці пана Нефьодова не може привести до ефективного результату і жодних змін на українській митниці не відбулося.
Loading...