Суд заарештував військового та працівницю ЗСУ, які привласнили близько 2 млн гривень

Фото з відкритих джерел

Жінка підробила офіційні документи, що дозволило красти кошти з каси військової частини

Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід військовослужбовцю та працівниці ЗСУ однієї з військових частин, яких підозрюють у розтраті 2,1 млн гривень.

Про це повідомили в ДБР.

Зокрема, слідством було встановлено, що військовослужбовець та працівниця ЗСУ протягом 2016–2018 років привласнювали кошти з каси військової частини, що призначались для виплати грошового забезпечення їх колег військовослужбовців.

Так, працівниця ЗСУ склала та видала низку завідомо неправдивих офіційних документів, на підставі яких було привласнено 479 368 гривень під виглядом виплати грошової допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань військовослужбовців.

Новини за темою: За добу в ЗСУ виявили 10 нових випадків коронавірусу COVID-19

Крім цього, підозрюваний військовослужбовець допустив низку безпідставних нарахувань і виплат грошового забезпечення військовослужбовцям та заробітної плати працівникам військової частини, чим спричинив військовій частині матеріальну шкоду на суму 1 778 908 гривень - у результаті таких дій підозрювана працівниця ЗСУ привласнила частину цих коштів.

Рішенням суду підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Новини за темою: На адмінкордоні з Кримом викрали військовослужбовця ЗСУ

Як повідомлялося раніше, начальника Повітряних сил ЗСУ судитимуть за нанесення 800 тисяч гривень збитків через службову недбалість.

Loading...